Floating Apps APK v3.3.2

Floating Apps APK v3.3.2

LisansÜcretsiz
Dil3.3.2
Dosya Boyutu2 MB
ÜreticiLWi s.r.o.
İşletim Sistemi2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2 MB)
1767 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Floating Apps Uygulama APK İndir v3.3.2

Floating Apps Android APK

Floating Apps Android APK

Android kullanımını çok daha pratik, görsel ve bir o kadar da hızlı hale getirmek isteyen okuyucularımız için bu yazımızda sizlerle birlikte Floating Apps Android APK indir uygulamasını çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Kısaca bilgi sahibi olabilmek için yukarıdaki görsel sizler için yeteri kadar açıklayıcı olacaktır. İşletim sistemini etkin bir şekilde kullanırken öncelikleriniz olacak ve pratik bir kullanım için tek ekranda istediğiniz her türlü işlemi uygulamanız sizler adına bir avantaj teşkil edecek. Bu uygulama tam size göre diyebilirim.

Floating Apps Full sürüm APK uygulaması sayesinde telefonunuzun ana ekranı üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü seçeneği açık tutabilecek ve ekran dizaynınıza göre yerleştirerek ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilme şansına da sahip olabileceksiniz. Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de widget kullanımında sıkıntı yaşamamak ve görüntü karmaşası ortaya çıkmasın diye uygulamaları şeffaf hale getirebiliyor ve ihtiyaç duyduğunuz an üzerine dokunarak sorunsuz bir şekilde kullanabilme şansına da sahip oluyorsunuz. Son derece pratik ve bir o kadar da etkileyici mobil uygulamalardan birisi.

Floating Apps Full Android APK uygulamasının boyutu sandığınızdan çok daha küçük ve tahmin edebileceğiniz üzere telefonlarınızda herhangi bir performans sorunu yaşamaksızın kullanımını sağlayabilme şansına da erişebileceksiniz. Türkiye genelinde bu tarz pratik uygulamalar bilinmediğinden dolayı insanlar arasında da araştırmaya gerek duyulmayan uygulamalar arasında yer alıyor ancak biz, geniş kapsamlı kütüphanemiz içerisinde bu alanda da sizlere en iyi bilgileri sunmak ve ücretsiz olarak indirmenize yardımcı olabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak yolunda emin adımlar atıyoruz. Şimdi de bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Floating Apps Full sürüm Android APK download uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilmek için yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklamanız bu anlamda yeterli olacaktır. TÜRKÇE dil seçeneğine sahip olan bir uygulama olmadığından dolayı ilk zamanlarda alışmanız zaman alacaktır ancak sonrasında aşinalık yaratıp rahatça kullanabilirsiniz.

1767 kez indirildi