FIFA 16 Ultimate Team APK v2.0.102647

FIFA 16 Ultimate Team APK v2.0.102647

LisansÜcretsiz
Dil2.0.102647
Dosya Boyutu1.3 GB
ÜreticiELECTRONIC ARTS
İşletim Sistemi4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.3 GB)
3268 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

FIFA 16 Ultimate Team Hile APK İndir v2.0.102647

FIFA 16 Ultimate Team Android APK

FIFA 16 Ultimate Team Android APK

Bir futbol manyağı olarak sizlere gurur ile FIFA 16 Ultimate Team Android hile APK paylaşımını yapmaktan mutluluk duyuyorum. Dünyanın en iyi oyun yazılım şirketlerinden birisi olarak dikkat çeken Electronic Arts, geçtiğimiz günlerde FIFA 16 oyununun PC ve oyun konsolları için uyumlu hale getirilmiş sürümlerini resmi olarak yayımladı. Bununla birlikte bizlerde acaba Android sürümü ne zaman yayınlanır diye beklerken adamlar düşüncemiz kadar hızlı davrandılar ve Android sürümü de beraberinde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde geldi. Haydi oyuna değinelim biraz.

FIFA 16 Ultimate Team hileleri ile alakalı olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde sitemizde sizlere daha etkin paylaşımlar yapacağız. Öncelikli olarak belirtmem gerekiyor ki oyunun boyutu biraz fazla. 1.3 GB olarak yukarıdaki İNDİR butonunu kullanarak ücretsiz bir şekilde indirebilme şansına sahip olacaksınız. Bununla birlikte oyunun grafik seçenekleri her zaman olduğu gibi bilgisayarları ya da oyun konsollarını aratmayacak kadar iyi ve kaliteli. Kısa bir süre zarfı içerisinde indirme rakamları anlamında da çok iyi bir noktaya geldiğini söyleyebilirim. Bilgisayar sürümünden herhangi bir farkı yok ve grafik seçenekleri önceki Android sürümlerinden çok daha iyi seçenekler sunuyor sizlere.

FIFA 16 Ultimate Team hile APK indir aranması ile sitemize gelmiş bulunuyorsunuz. Oyun içerisinde ki turnuva modları, online oyuncular ile birebir maç yapma sistemi öncekilere nazaran biraz daha iyileştirilmiş durumda. Bununla birlikte sunucuları çok daha ileri seviyeye getirmişler ve oyuna girerken herhangi bir bekleme sorunu yaşamadan rahatlıkla deneyim edebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Ortada bir bütçe var ve EA Sports bunu en iyi şekilde değerlendiriyor diyebiliriz.

FIFA 16 Ultimate Team Android hile apk download seçeneğini sunuyoruz ama oyunumuzun TÜRKÇE dil seçeneği ile de geldiğini unutmayalım. Şirket, artık ülkemizin futbol oyunları piyasasında ne kadar önemli bir hale geldiğini anladı. Tüm oyun paylaşımlarında artık ülkemiz ligleri ve TÜRKÇE’miz yer alacak. Bu da oyunu benim gözümde ekstra olarak çok daha değerli kılan unsurlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

3268 kez indirildi