Fenerbahçe Yandex APK v4.63

Fenerbahçe Yandex APK v4.63

LisansÜcretsiz
Dil4.63
Dosya Boyutu8,9 MB
ÜreticiYandex
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8,9 MB)
2625 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Fenerbahçe Yandex v4.63 Uygulama APK İndir

Fenerbahçe Yandex Android APK

Fenerbahçe Yandex Android APK

Bu yazımda sizlere son dönemde gündemi oluşturan Fenerbahçe Yandex Android APK indir seçeneğini sunacak ve tarayıcıyı çok daha yakından inceleme fırsatı bulacağız. Google şirketinin en büyük rakiplerinden birisi olmayı başaran ve sponsorluk anlaşmaları yaparak bu anlamda çok daha fazla büyüme hedefi içerisinde olan Yandex, Fenerbahçe takımı ile yaptığı anlaşma sonrasında kullanım verilerinde inanılmaz bir yükseliş yaşadı. Dolayısı ile sponsorluk anlaşması sonrasında Google şirketinin dahi gözü Fenerbahçe takımına ve Yandex arama motoruna yöneldi diyebiliriz.

Fenerbahçe Yandex Full sürüm APK seçeneğini sizlere sunmak ile birlikte tarayıcıyı da anlatmak istiyorum. Tarayıcı görsel olarak tamamı ile Fenerbahçe takımı taraftarları için özel olarak hazırlandı. Sarı ve Lacivert renkler ağırlıklı olarak hazırlanan uygulama, logo anlamında da Fenerbahçe takımına özel bir renge kavuşturuldu. Arayüzünde pratik seçenekleri sizlere sunan tarayıcı, taraftarların takımları ile alakalı olarak tüm verilere kolay bir şekilde ulaşabilmesi için mümkün olan en iyi seçenekleri ortaya çıkardı. Dolayısı ile bu tarayıcı kısa zaman içerisinde Android platformunda da fark yaratan bir detay haline geldi.

Fenerbahçe Yandex Android APK olarak çıkar çıkmaz sizler için bu dosyaları indirdik. Virüs taramasından geçirdiğimiz dosyaları aynı zamanda sizler için çok daha farklı bir şekilde oluşturduk. Cihazlarınızda herhangi bir yavaşlama yapmayacak olan bu uygulamaları sitemizden güven içerisinde indirebilirsiniz. Şahsen ben bir Galatasaray taraftarıyım ancak ülkemizden bir takımın bu denli bir sponsorluk başarısı göstermesi mükemmel. Tarayıcının indirme rakamları her geçen gün çok daha fazla yükseliyor. Bu da aslında yakın bir zaman dilimi içerisinde Yandex arama motorunun ülkemizin diğer büyük takımları ile de anlaşma yapma olasılığını ortaya çıkarıyor.

Fenerbahçe Yandex APK download seçeneğimizi kullanarak bu mükemmel tarayıcıyı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz tarayıcı ve tarayıcıdan yapacağınız her arama, kulübe maddi olarak destek sağlayacak ve Sayın Aziz Yıldırım, sponsorluk anlaşmasının istenildiği gibi gitmesi halinde takıma Messi ya da Ronaldo isimlerinden birisini getirebileceğini iddia etti. O yüzden yumulun arkadaşlar. Ülkemiz Ronaldo ya da Messi görsün.

2625 kez indirildi