Evel Knievel APK v1.0.2

Evel Knievel APK v1.0.2

LisansÜcretsiz
Dil1.0.2
Dosya Boyutu58 MB
ÜreticiBarnstorm Games
İşletim Sistemi2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (58 MB)
1467 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Evel Knievel Hile APK İndir v1.0.2

Evel Knievel Android APK

Evel Knievel Android APK

Bu yazımda bendeniz Çağkan SEZGİN, hız tutkunlarına ve macera sevenlere ilgi çekici bir seçenek olacağını düşündüğüm Evel Knievel Android hile APK uygulamasını tanıtacak ve fikir sahibi olabilmeniz için elimden geleni yapacağım. Yukarıdaki resimden de anlayabileceğiniz üzere bir nevi sirk motosiklet sürücüsü olmanız üzerine kurgulanmış olan son derece yaratıcı ve bir o kadar da kaliteli mobil oyunlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Oyunun boyutu da son derece küçük olduğundan dolayı herhangi bir sorun yaşamaksızın oyunu aktif bir şekilde görebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Kafanızda herhangi bir soru işareti olması durumunda yorum kısmından bize iletin, çözelim.

Evel Knievel hileleri ile alakalı olarak sizlere indirme seçeneğimiz içerisinde en etkileyici seçenekleri birleştirerek sunuyoruz. APK ve OBB dosyasını tek bir dosya içerisinde sizler için birleştirdik ve kota sorunu olan okuyucularımız için de tek seferde en etkin seçenekler üzerine eğilim içerisinde olduk. Birkaç senelik dilim içerisinde daha hızlı bir büyüme içerisine gireceğiz ve bu büyüme süreci beraberinde çok daha farklı seçenekleri getirecek. Oyunun grafikleri atari dönemlerimizde ki Street Fighter tarzı seçenekleri sunuyor ve bir nevi nostalji yapmamız için bizlere altyapı hazırlıyor da diyebiliriz. Benim hoşuma giden bir mobil oyun deneyimi olduğunu da söylemem gerekiyor.

Evel Knievel hile APK indir oyunu şuan için internet üzerinde en hızlı şekilde indirme rakamlarını yükselten oyunlardan birisi olduğundan dolayı benim bir şekilde ilgimi çekti de diyebilirim sizlere. Birkaç senelik dilim içerisinde çok daha hızlı bir şekilde büyüme içerisinde olan bu sektörde yeni yeni fikirlerin geliştirilmesi de bizlere kısa vadede daha etkin seçenekler sunuyor da diyebiliriz. Aşağıda oyunun videosunu inceleyerek fikir edinme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Evel Knievel Android hile APK download seçeneği için yukarıda yer alan İNDİR butonuna tıklayarak APK dosyasını ve OBB dosyasını sorunsuz bir şekilde indirebilme şansına da sahip olabileceksiniz.

1467 kez indirildi