e-Devlet Son Sürüm Android APK indir

e-Devlet Son Sürüm Android APK indir

LisansÜcretsiz
DilBeta
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiT.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı
İşletim Sistemi5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (13 MB)
2789 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

e-Devlet Son Sürüm Uygulama APK İndir

e-Devlet Android Apk

e-Devlet Android Apk

Turkiye.gov.tr olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde hizmete giren ve artık mobil cihazlarda da bizlere en iyi şekilde hizmet sunan e-Devlet Son Sürüm APK indir seçeneğini sizlere sunabilmek için hazırlamış olduğumuz içeriğimiz ile birlikte siz değerli okuyucularımızın karşısındayız. Devlette artık bilişim sistemlerini çok daha fazla ön planda tutuyor ve bu anlamda kendi içerisinde yapılanmaya gittiği gibi bilişim sistemlerini ülkemizde yaygınlaştırmaya yönelik olarak gerçekleştirilen tüm projeleri de maksimum şekilde destekleme yoluna gidiyor diyebiliriz. E-Devlet sistemi de aslında kısa zaman içerisinde insanların hayatını çok ciddi şekilde kolaylaştıran vatandaşlık hizmetlerinden birisi olarak ön plana çıkıyor demek de yanlış olmaz.

e-Devlet Son Sürüm Full sürüm APK seçeneği sayesinde bilgisayar ortamında yapabildiğiniz tüm seçenekleri bu sistemde de yapabilme şansına sahip oluyorsunuz. Tabi ki çıktı almak istediğiniz zaman durum biraz daha farklı hale geliyor ancak sizler, ihtiyacınız olan tüm belgeleri telefonlarınıza indirebiliyor ve bu anlamda yeni seçenekleri değerlendirme altına da alabiliyorsunuz. e-Devlet uygulaması içerisinde her türlü vatandaşlık hizmetlerinizi gerçekleştirebildiğiniz için geçmişin aksine artık almanız gereken bilgiler ya da belgeler için sıra bekleme gibi bir zorunluluğunuzun olmayacağını da net bir şekilde söyleyebilme şansına sahibiz.

e-Devlet Son Sürüm Android Uygulaması Özellikleri

  1. Bilgisayar ortamında yaptığınız her türlü işlemi mobil uygulama üzerinde de yapabilme şansına sahip olabiliyorsunuz.
  2. Bimer sistemini aktif bir şekilde kullanabilir, talep gönderebilir ve süreci aktif bir şekilde takip edebilme şansına sahip olursunuz.
  3. İkametgah, nüfus kayıt örneği ya da adli sicil belgesi gibi ihtiyaçlarınızı sorunsuz şekilde PDF formatlı olarak indirebilirsiniz.
  4. Kişisel bilgilerinizi güncelleyebilir, güvenlik önlemlerinizi sorunsuz bir şekilde istediğiniz gibi düzenleme şansına da sahip olabilirsiniz.
  5. Hızlı bir şekilde çalışır ve Android cihazlarınızı en ufak şekilde kasmadan sizlere en iyi hizmeti sunmak için geliştirilmiş bir uygulama modelidir.

e-Devlet Son Sürüm Full Android APK sayesinde özellikle anlık bilgi ya da belge ihtiyaçlarınıza yönelik olarak mobil uygulama sizlere ihtiyacınız olan çözümleri en etkin şekilde sunuyor ve kısa zaman içerisinde çok daha etkin bir şekilde seçenekleri değerlendirmenize yardımcı oluyor. Türkiye genelinde kısa bir zaman dilimi içerisinde yaygınlaşan sistemin aslında Avrupa’nın önde gelen ülkelerinin de örnek alarak bu anlamda yeni bir çalışma içerisine girdiği resmi olarak açıklanan bilgiler arasında.

e-Devlet Son Sürüm Full sürüm Android APK download ücretsiz olarak sizlere sunuluyor ve yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklayarak sorunsuz bir şekilde uygulamayı indirebilme şansına da sahip olabileceğinizi net bir şekilde söyleyebiliriz. Yakında daha yeni uygulama örnekleri ile birlikte sizlerle olacağız.

2789 kez indirildi