Drag Racing 3D APK v1.7.7

Drag Racing 3D APK v1.7.7

LisansÜcretsiz
Dil1.7.7
Dosya Boyutu170 MB
ÜreticiREVOLUTION FIST
İşletim Sistemi2.0.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (170 MB)
2463 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Drag Racing 3D Hile APK İndir v1.7.7

Drag Racing 3D Android APK

Drag Racing 3D Android APK

Çağkan ile mobil oyun incelemeleri devam ediyor. Bu yazımızda sizlerle birlikte Drag Racing 3D Android hile APK seçenekleri üzerine tüm imkanları izleyecek, oyunu inceleyecek ve tarafsız yorumlarımızı mümkün olan en iyi hali ile en hızlı şekilde sizlere sunma amacı içerisinde olacağız. Bundan önceki son oyun incelememde sizlere Gameloft şirketinin Asphalt 8: Airborne APK oyununu incelemiştim. Gerçek anlamda ilgi çekici bir oyundu. Bu ise biraz daha amatör ancak genel itibari ile incelediğimiz zaman modifiye üzerine kurulu bir oyun. Kısacası tamamı ile sizlere hitap ediyor diyebiliriz.

Drag Racing 3D hileleri ile alakalı olarak henüz net deneme yapabilme şansım olmadı. Ancak birkaç gün içerisinde oyun ile alakalı olarak güncel hile seçeneklerini sizlere sunacak ve fikir edinmenize de yardımcı olacağız. Oyunda 3D grafikler var. Biraz amatör bir oyun gibi dursa da modifiye deneyimi yaşamak isteyenler için son derece ideal bir oyun olduğunu da söyleyebilirim. Yukarıda yer alan resim, oyun ile alakalı olarak en iyi seçenekleri sunacak. Tabi ki her geçen gün o kadar büyük oyunlar çıkarılıyor ki zaman içerisinde sitemizde sizlere sunabileceğimiz çok fazla seçenek oluyor. Bu oyunda ilginizi çekebilecek nitelikteki oyunlardan birisidir.

Drag Racing 3D hile APK indir seçeneğini değerlendirmek için yukarıda yer alan YEŞİL renkteki indir butonuna tıklayarak APK dosyalarını bilgisayarınıza çekebilme şansına sahip olacaksınız. Oyunumuzda bir nevi Flatout havası olduğunu da söyleyebilirim. Ben oynarken son derece zevk aldım ve bu neden dolayısı ile sizlere de çekinmeden önerebileceğim oyunlardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Birkaç sene içerisinde bu oyunun türevi daha kaliteli oyunlar çıkarılacağını az çok tahmin ediyorum diyebilirim sizlere.

Drag Racing 3D Android hile APK download seçeneği ile alakalı olarak oyunun paylaşımını yaptık. Oyun TÜRKÇE olmayınca benim başıma ağrılar giriyor. Eleştirmeden duramıyorum, kendimi alıkoyamıyorum. Grafikler ve istediğimizi alma konusunda en iyi oyunlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Bu anlamda çekinmeden indirebilirsiniz.

2463 kez indirildi