Door Kickers APK v1.0.55

Door Kickers APK v1.0.55

LisansÜcretsiz
Dil1.0.55
Dosya Boyutu422 MB
ÜreticiKillHouse Games
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (422 MB)
2108 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Door Kickers Hile APK İndir v1.0.55

Door Kickers Android APK

Door Kickers Android APK

APKAilesi.com tüm hızı ile oyun incelemelerine ve paylaşımlarına devam ediyor. Bu yazımızda sizlerle birlikte Door Kickers Android hile APK paylaşımı yapacak ve oyunu çok daha yakından tanımanıza yardımcı olacağız. Strateji oyunlarına olan firma eğilimleri dikkate alındığı zaman kısa zaman içerisinde sürekli bu alana bir eğilim içerisinde olacağız gibi görünüyor. Bu oyun, görüntüsü ve kalitesi ile benim ilgimi çektiğinden dolayı tüm detayları ile sizlere sunmak ve fikir edinmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Door Kickers hilesi kullanıldığı zaman kısa zaman içerisinde çok büyük ilerleme kaydedeceğiniz oyunlardan birisi. Oyun bir strateji oyunu ancak oyunu oynarken sanki bir Counter Strike havasında oynuyorsunuz gibi bir durum da söz konusu aslında. Grafikler, alanların tasarımının kalitesi ve bununla birlikte oynanış özellikleri üzerine yapılan kurgu benim son derece hoşuma gitti. Oyunun kısa bir zaman dilimi içerisinde daha hızlı bir büyüme içerisine girmesi için yukarıdan görünümün biraz daha zoom edilmesi bence akıllıca bir hareket olur. Hadi yine iyisiniz yine tüyomuzu verdim. Oyunun oynanışına alışmak sandığınız kadar uzun sürecek bir süreç değil.

Door Kickers hile APK indir seçeneğini sitemiz içerisinde sizlere sunuyoruz. Oyunun bildiğiniz üzere her ne olursa olsun son derece etkin seçenekleri var. Görüntü detayları da son derece yüksek bir oyun olması münasebeti ile APK boyutu sandığınızdan biraz daha yüksek. Tüm virüs taramaları yapıldı ve taramalar sonrasında sizlere bu konu ile alakalı en iyi örnekleri sunma yolunda adımlar atıyoruz.

Door Kickers Android oyun APK indirmek istiyorsanız yukarıda yer alan İNDİR butonuna tıklamanız yeterlidir. Oyunu yine eleştireceğim. TÜRKÇE dil seçeneği yok. Oyun içerisinde text rakamı sandığınızdan çok daha fazla olduğundan dolayı anlaşılma ile alakalı olarak sıkıntılar meydana gelebilir. Oyuna alışana kadar belli bir zaman geçebilir. Saymaya bakarsak çok fazla şey sayabiliriz ancak oyunu indirirseniz pişman olmayacağınızı da rahatlıkla söyleyebilirim sizlere. APKAilesi.com sitemizi takip etmeye devam edin, üzülmeyin.

2108 kez indirildi