djay 2 APK v2.2.3

djay 2 APK v2.2.3

LisansÜcretsiz
Dil2.2.3
Dosya Boyutu62 MB
ÜreticiAlgoriddim
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (62 MB)
3100 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

djay 2 Uygulama APK İndir v2.2.3

djay 2 Android APK

djay 2 Android APK

Müzik altyapısı ve sıfırdan sound efektleri oluşturma ile ilgilenen insanlar için son derece kreatif ve pratik uygulamalardan birisi olan djay 2 Android APK indir uygulamasını sizlere uzun araştırmalarımız sonucunda ücretsiz bir şekilde sunmanın haklı gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Birkaç senelik dilim içerisinde her türlü konu ile alakalı olarak mobil uygulamalar geliştirilmeye devam ediyor ki bizlerde bu anlamda sürekli takip ve araştırmalarımız sonrasında sizlere en iyi seçenekleri sunma yoluna gidiyoruz da denebilir. Türkiye sürekli olarak büyüyen ve mobil teknolojilere ayak uyduran bir ülke konumuna geldi.

djay 2 Full sürüm APK uygulaması, son derece profesyonel bir şekilde hazırlanmış ve aklınıza gelebilecek her türlü iyi seçeneği sizlere sunarak beklentilerinizi karşılayan bir uygulama olarak da dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz. Uygulama içerisinde sıfırdan altyapı hazırlayabiliyorsunuz. Altyapıları birbirleri ile denkleyerek yeni sound sistemleri oluşturabilir ve dilerseniz remixler yaratabiliyorsunuz. Android platformu için geliştirilmiş en profesyonel DJ yazılımlarından birisi olarak niteliyorum. Denedim ve gerçek anlamda sizlere iyi seçenekler sunuyor. Üstelik Spotify entegrasyonu da içerisinde yer aldığı için daha profesyonel seçenekleri değerlendirme şansına erişebiliyorsunuz.

djay 2 Full Android APK arayüz anlamında da değerlendirildiği zaman grafik seçenekleri hat safhada yer alan bir uygulama. Yüksek grafik seçenekleri ile kullanabilmeniz için dosyanın içerisinde sizler için OBB dosyasını de yerleştirdik. Kısacası uygulama ile alakalı olarak her türlü ihtiyacınızı paket halinde sizlere sunma yoluna gidiyoruz desek bu anlamda yanılıyor olmayacağız. Google Play Store içerisinde uygulamanın satış fiyatı 10 TL dolaylarında olduğundan dolayı özellikle bu konuya fazlası ile dikkat etmeniz siz değerli okuyucularımızın yararına olacaktır. Mükemmel bir müzik deneyimi sizleri bekliyor olacak.

djay 2 Full sürüm Android APK download uygulamasını yukarıda yer alan İNDİR sekmesinden sorunsuz bir şekilde indirebilir cihazlarınıza kurabilirsiniz. Her türlü ses efekti seçeneklerini sizlere DJ kabini görüntüsünde sunan ve yabancılık çekmemeniz için maksimum özen ile tasarlanmış uygulama modellerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

3100 kez indirildi