Devo Icon Pack APK v4.1.9

Devo Icon Pack APK v4.1.9

LisansÜcretsiz
Dil4.1.9
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiStealthychief
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (13 MB)
1428 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Devo Icon Pack Uygulama APK İndir v4.1.9

Devo Icon Pack Android APK

Devo Icon Pack Android APK

İşletim sistemini daha görsel bir hale getirebilmeniz için paylaşımlarımıza tüm hızı ile devam ediyoruz ve bu yazımızda sizlerle Devo Icon Pack Android APK indir uygulamasını çok daha yakından inceleyecek ve konu ile alakalı olarak hızlı bir şekilde bilgi sahibi olacağız. Klasik işletim sistemi görüntüsünden sıkılan kullanıcılar için launcher APK paylaşımlarımız sürüyor. Bu aslında launcher sınıfı içerisinde incelenemez. Sistemin ikonlarını değiştirmeniz için hazırlanmış olan son derece profesyonel ve bir o kadar da görsel uygulama modüllerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Devo Icon Pack Full sürüm APK seçeneğini bizlere sunuyorsun ancak bunun espirisi ne? Arkadaşlar biliyorsunuz ki kütüphanemiz her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde büyüyor. Bu uygulamayı Google Play Store üzerinden indirmek istediğinizde karşınıza 6 TL ödeme yapmanız için bir buton çıkıyor. İNDİR butonunu görmüyorsunuz. Biz sizlerden hiçbir ücret talep etmeden bu butonu sunuyoruz ve sizler APK deneyimini her zaman olduğu gibi yine APK Ailesi farkı ile yaşama şansına imkan buluyorsunuz.

Devo Icon Pack Full Android APK uygulamasının genel olarak işlevi, telefonlarınızda kullanmış olduğunuz Android işletim sisteminin default ikon paketlerini rafa kaldırarak sizlere çok daha modern, çok daha görsel ve çok daha kullanışlı ikon paketi sunuyor. Uygulamanın boyutuna aldırış etmeyin. Telefonunuzda en ufak bir sıkıntı yaratmıyor kasma sorunu gibi sıkıntılar ile mücadele etmek durumunda kalmıyorsunuz. Öncelikle bizzat bunun garantisini veriyorum. Uygulamayı indirdim ve kendi telefonuma da kurdum. Hala silmedim. İnanmyorsanız uygulama ile alakalı detayları en alt kısımda yer alan tanıtım videosundan sorunsuz bir şekilde inceleyebilme şansına da sahip olacaksınız.

Devo Icon Pack Full sürüm Android APK download seçeneği sizlere yukarıdaki İNDİR butonu sayesinde ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama İNGİLİZCE ancak bir kaç küçük tıklama ile uygulamayı aktif hale getireceğinizden dolayı dil seçenekleri ile çok fazla ilginiz olmayacağını da söylemek istiyorum. Daha yeni paylaşımlarımız için her gün sitemizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

1428 kez indirildi