Dark Fear APK v1.0.45

Dark Fear APK v1.0.45

LisansÜcretsiz
Dil1.0.45
Dosya Boyutu50 MB
ÜreticiArif Games
İşletim Sistemi2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (50 MB)
1259 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Dark Fear Hile APK İndir v1.0.45

Dark Fear Android APK

Dark Fear Android APK

Gerçekten anlamda farklı bir kurgu ve fakrlı bir grafik seçenei deneme amacı içerisinde olan okuyucularımız için bı yazımızda Dark Fear Android hile APK isimli mobil oyunu çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olabilmeniz adına incelemelerimizi sunacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde özellikle DOS tabanlı grafiklere sahip olan oyunlar üzerine de fazlası ile eğilim gösteriliyor. Minecraft, bu akımın başlangıcı oldu ve yaratıcı şirketler de bunu daha hızlı bir şekilde geliştirerek herkese çok daha ilgi çekici seçenekler sunuluyor. Oyunun adı da farklı kendisi de ciddi anlamda farklı ve bir o kadar da ilgi çekici bir mobil oyun olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Dark Fear hileleri ile alakalı olarak ne yazık ki bir süre beklemek amacı içerisinde olacaksınız. Ancak yakın bir bir zaman dilimi içerisinde çok çok daha iyi seçenekler ile sizlerin karşısına sitemiz çapında bir günceleme konusu ile alakalı olarak da bilgiler sunma amacı içerisinde olacağız. Oyunda amacınız av yapmak. Ancak av yaparken dikkat etmeniz gereken kurallar ve görev ilerleyişi mantığı söz konusudur. Bununla birlikte avcılık deneyimlerini fazlası ile önemseyen akıllı telefon kullanıcıları için mutlaka denenmesi gereken bir mobil oyun olduğunu da söyleyebiliriz. Kapak resminin DOS tabanlı olması sizlere biraz itici gelebilir ancak oyunun kurgusu gerçek anlamda efsane olmuş da diyebiliriz.

Dark Fear hile APK indir seçeneğini uzun araştırmalarımız sonucunda sizlere APK olarak sunabilme şansına da sahip olduk diyebiliriz. Uygulama Play Store üzerinde 10 TL dolaylarında bir fiyat ile satışa çıkarıldığından dolayı her ne olursa olsun DOS tabanlı olsa da son derece ilgi çekici normlarda bir oyun olarak da dikkatleri çektiğini sizlere sunabilme şansına da sahip oluyoruz.

Dark Fear Android hile APK download seçeneğini değerlendirebilirsiniz ancak oyunun eleştirilmesi muhtemel olan tek yanı ise TÜRKÇE dil seçeneğinin ne yazık ki bulunmamasıdır. Onun dışında herhangi bir sorun söz konusu değildir.

1259 kez indirildi