CR7Selfie Android APK indir v1.0.1

CR7Selfie Android APK indir v1.0.1

LisansÜcretsiz
Dil1.0.1
Dosya Boyutu90 MB
Üretici7Windows
İşletim Sistemi5.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (90 MB)
2184 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

CR7Selfie Uygulama APK İndir v1.0.1

CR7Selfie Android APK

CR7Selfie Android APK

Cristiano Ronaldo sponsorlu olarak hazırlanmış bir Android selfie uygulaması sınıfı içerisinde dikkatleri kısa zaman içerisinde üzerine çeken CR7Selfie APK indir seçeneği ile yeniden siz değerli okuyucularımızın karşısına çıkmanın haklı mutluluğu içerisindeyiz. Bildiğimiz gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde selfie uygulamalarının insanlar arasında yaygınlaşması ve spor dünyasının ünlü isimlerinin zaman içerisinde mobil oyun ve uygulamalarda kendilerine yer bulması mükemmel bir sektörü de beraberinde getirdi demek sanıyorum ki yanlış olmaz. Bu uygulama aslında amacı itibari ile Cristiano Ronaldo hayranlarını çok ciddi bir şekilde kendisine hayran bırakacak mükemmel bir manipülasyon uygulaması olarak da dikkatleri üzerine çekiyor.

CR7Selfie Full sürüm APK seçeneği sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere çok kısa bir zaman dilimi içerisinde mükemmel kesimler tarafından dikkat çeken bir diğer detay. Uygulamanın esas amacı aslında çektiğiniz tüm selfie resimlerinde yanınızda tıpkı Cristiano Ronaldo varmış gibi bir imaj oluşturmak ve aslında sizlere de bu anlamda hem espirili hem de ilgi çekici resim arşivleri oluşturtmak. Nitekim baktığımız zaman oyunun kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi anlamda yaygınlaştığını net olarak söyleyebilme şansına da sahip olabiliyoruz. Şimdi uygulamanın mükemmel özelliklerine biraz daha yakından bakış atalım.

CR7Selfie Android Uygulaması Özellikleri

  1. Çektiğiniz selfie resimleri üzerinde renksel anlamda oynamalar yapabilme şansına sahip olabilirsiniz.
  2. Uygulama kütüphanesindeki Cristiano Ronaldo görsellerini dieldiğiniz gibi editleyebilir tek başına paylaşabilirsiniz.
  3. Çektiğiniz selfielerde Cristiano Ronaldo’yu en uygun açılar ile birlikte sorunsuz bir şekilde resminize ekleyebilir ve yanınızdamış gibi hava katarsınız.

 

CR7Selfie Android APK Full indir – Download

CR7Selfie Full Android APK sayesinde aslında esprili resimler yaratmak ve bir nevi troll malzemesi ortaya çıkarmak da sizler adına mümkün hale gelecek olan bir diğer seçenek olarak da dikkatleri üzerine çekiyor demek yanlış olmaz kanısındayım. Türkiye’de özellikle Cristiano Ronaldo hayranlığının çok ciddi boyutlara ulaşması ile birlikte bu uygulamanın mutlak surette indirme rakamlarının artış göstereceğini de net bir şekilde sizlere söyleyebiliriz. Sizi etkileyecek bir uygulama modeli.

CR7Selfie Full sürüm Android APK download seçeneğini her zaman olduğu gibi yine sitemizden ücretsiz bir şekilde değerlendirme fırsatına sahip olabileceksiniz. TÜRKÇE dil seçeneğine sahip bir uygulama olmadığını da hatırlatmak isterim.

2184 kez indirildi