CPU Control Pro APK v3.1.0

CPU Control Pro APK v3.1.0

LisansÜcretsiz
Dil3.1.0
Dosya Boyutu4 MB
ÜreticiJuwe11
İşletim Sistemi2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4 MB)
1928 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

CPU Control Pro Uygulama APK İndir v3.1.0

CPU Control Pro Android APK

CPU Control Pro Android APK

Donanım takibi ile alakalı olarak sizlere son dönemlerin en ilgi çekici ve en kaliteli uygulamalarından birisi olan CPU Control Pro Android APK indir uygulamasını sunacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Tıpkı bilgisayar sistemlerinde olduğu gibi mobil teknolojilerde de olmazsa olmaz en önemli donanım seçeneklerinden birisi de işlemci modelleridir. Dünyanın en büyük mobil işlemci markası Qualcomm ve zaman içerisinde gelen Exynos ve Cortex seçeneklerinin sunulması ile birlikte işlemci modelleri ile alakalı olarak sürekli farklı farklı seçenekler sunulmaya başlandı demek sanıyorum ki yanlış olmaz. Bu yazımızda sizlere bu konu ile alakalı olarak teknik bir uygulama sunuyoruz.

CPU Control Pro Full sürüm APK seçeneği sayesinde tıpkı Windows bilgisayarlarımızda yer alan Görev Yöneticisi ekranında olduğu gibi işlemci performans tüketimi ile alakalı olarak tüm seçenekleri net bir şekilde görebilme ve fikir edinebilme şansına da sahip olabileceksiniz. İşlemci performansı ne kadar iyi ise telefonunuz ile yaşayacağınız sıkıntılar kısa vadede o kadar az olacaktır. Hepimiz yakın bir zaman dilimi içerisinde bu tip uygulamalara ihtiyaç duyacağız ve şimdiden hazırlıklarımızı tamamlamak en iyisi olacaktır.

CPU Control Pro Full Android APK sizlere tek ekran üzerinde işlemci ile alakalı olarak her türlü veriyi izleme şansı sunuyor. Bununla birlikte donanımsal olarak işlemci üzerinde herhangi bir sorun olması durumunda da sizleri uyaran bir yazılım seçeneğine sahip. Bilgisayarımızda harddisk denetimi için kullanmakta olduğumuz HDTune uygulamasına benzer işlevselliğe sahip ilgi çekici ve bir o kadar da kaliteli uygulamalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Ancak bir detay var ki çok önem arz ediyor.

CPU Control Pro Full sürüm Android APK download dosyalarını indirdiniz ancak uygulamayı kullanabilmeniz için ROOT olması gerekiyor. Telefonunuzu root hale getirdikten sonra uygulama, telefonun donanım verilerini kontrol etme izinlerini otomatik olarak almış olacak ve sizlere bu konuda en ilgi çekici seçenekleri sorunsuz bir şekilde sunma yoluna da gidecek.

1928 kez indirildi