Chrooma Keyboard APK v1.5.6.1

Chrooma Keyboard APK v1.5.6.1

LisansÜcretsiz
Dil1.5.6.1
Dosya Boyutu60 MB
ÜreticiGameLounge
İşletim Sistemi4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (60 MB)
2054 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...

Chrooma Keyboard Uygulama APK İndir v1.5.6.1

Chrooma Keyboard Android APK

Chrooma Keyboard Android APK

Klavye bilgisayarlarımızda da olduğu gibi mobil cihazlarımızda da olmazsa olmazlardan birisidir. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza ile birlikte Chrooma Keyboard APK indir seçeneğini sunacak ve cihazlarınızda farklı bir işlevsellik yaratabilmeniz için yeni imkanları ayağınıza kadar getirme yoluna da gidiyoruz. Artık mobil uygulamalar yardımı ile Android işletim sistemini belli başlı olanaklar çerçevesinde geliştirme ve değiştirebilme şansına da sahip olabiliyoruz. Klavye de bunlardan birisi olduğundan dolayı son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisini sizlere sunabilmek adına internet üzerinde kapsamlı bir araştırma yapma yoluna gittik.

Chrooma Keyboard Full sürüm APK uygulamasının esprisi nedir? Öncelikle daha farklı renk seçenekleri ile görsel olarak sizlerin stabil algısını değiştiren bir uygulama modeli olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz. Uygulamanın altyapısı ile alakalı olarak çok kapsamlı seçenekler var desek ne yazık ki sizlere doğru bir tez sunmuş olmayız. Varsayılan Android klavyesinin renk seçeneklerinin değiştirilmiş ve dokunmatik deneyimini daha da iyi düzeye getirebilmek için tuşların bir iki kademe büyütülmüş halidir. En önemli seçeneklerinden birisi renk seçeneklerinin farklı farklı imkanları sizlere sunması bu uygulamanın en çok dikkat çeken esprilerinden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Chrooma Keyboard Son Sürüm APK indir

Chrooma Keyboard Full Android APK uygulamasını çok daha yakından sizler için inceledik. Tuş boyutlarında dikkat ettiğim en önemli unsur çok az bir boyut farkı oluyor. Yani boyut büyüyor ve eli büyük olanlar için çok daha rahat bir şekilde kombinasyon kullanabilme imkanı sunuluyor. Bununla birlikte uygulamanın hızlı seçenekleri sizlere sunması da iyi bir unsur. Ancak uygulama bozulduğunda cihazlarınızda dönüşü olmayan bir problem yoluna girilmesi de olası bir problem unsuru.

Chrooma Keyboard Full sürüm Android APK download seçeneğini ücretsiz olarak değerlendirebilmek için yukarıda yer alan bağlantıya sorunsuz bir şekilde tıklayarak güven içerisinde uygulamayı indirebilirsiniz. Dil seçeneği ile alakalı sorun yok ve sesli yazmaya uygun olan klavye türlerinden birisi olarak da ön plana çıkıyor diyebiliriz.

2054 kez indirildi