Chrome Browser Son Sürüm Android APK v52.0.2743.98

Chrome Browser Son Sürüm Android APK v52.0.2743.98

LisansÜcretsiz
Dil52.0.2743.98
Dosya Boyutu68 MB
ÜreticiGoogle Inc.
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (68 MB)
2790 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Chrome Browser Son Sürüm Uygulama APK İndir v52.0.2743.98

Chrome Browser Android APK

Chrome Browser Android APK

Bugün ki yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte Android işletim sistemi için özel olarak geliştirilmekte olan Chrome Browser Son Sürüm APK indir incelemesi yapacak ve özelliklerini çok daha yakından tanıyacağımız gibi aynı zamanda uygulamayı APK olarak son sürüm şekilde ücretsiz bir şekilde indirmenize de yardımcı olma yoluna gideceğiz. Google şirketi, bildiğimiz gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde dünyanın en kapsamlı ve en büyük çaplı bilişim şirketlerinden birisi olarak ön plana çıktı ve bu anlamda diğer markaları çok hızlı bir şekilde geride bırakma yoluna gitti. Her anlamda bu sektörün lideri olmayı başardılar diyebiliyorum net şekilde.

Chrome Browser Son Sürüm Full APK dosyasını indirip cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde kurduğunuz an itibari ile gerek Android ve gerekse İOS işletim sisteminde en hızlı şekilde çalışan tarayıcı sistemlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor demek sanıyorum ki yanılıyor olmayacağız bu anlamda. Chrome, çıkarıldığı ilk günden itibaren dönemin popüler iki tarayıcısı olan Mozilla Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarını hızlı bir şekilde kenara itti ve stabil çalışma mantığı ile aslında dünyanın en iyi web tarayıcısı sistemi olarak da dikkatleri üzerine çekti diyebiliriz. Chrome, mobilde de en az bilgisayar sistemlerinde olduğu kadar seri çalışıyor. Android işletim sistemini de Chrome Browser uygulamasını da Google şirketi geliştiriyor en nihayetinde…

Chrome Browser Son Sürüm Android Uygulaması Özellikleri

  1. İşletim sistemini kesinlikle yormayan çalışma mantığına sahiptir ve ağırlaşma sorunu yaşanmaz.
  2. Dilerseniz tüm verilerinizi, şifrelerinizi Chrome Browser üzerinde saklayabilir ve tekrar tekrar girmek zorunda kalmazsınız.
  3. Hızlı çalışır. Aynı zamanda tüm sayfaları sizler el ile kapatmadığınız sürece arkaplanda saklar. İnternetinizi en az şekilde tüketir.

 

Chrome Browser Son Sürüm Android APK Full indir – Download

CR7Selfie Full Android APK seçeneğini son sürüm olarak sizlere indirmeniz için fırsat veriyoruz. Google şirketi mühendisleri, sürekli olarak uygulamayı çok daha kaliteli ve stabil hale getirebilmek adına çalışıyorlar ve hal böyle olunca sizlerde sitemiz içerisinden bu uygulamaların APK dosyalarını ücretsiz bir şekilde indirebilme şansına da sahip oluyorsunuz. Türkiye genelinde en yaygın web tarayıcısı olarak da rakiplerine nazaran ciddi bir şekilde ön plana çıkıyor demek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Chrome Browser Son Sürüm Full Android APK download dosyası sayesinde dilerseniz ilerleyen süreçte yeniden bu sürüme dönmek için APK dosyasını bilgisayarlarınızda saklama şansı da sizlere sunuluyor.

2790 kez indirildi