Candy Crush Saga APK v1.60.0.3

Candy Crush Saga APK v1.60.0.3

LisansÜcretsiz
Dil1.60.0.3
Dosya Boyutu46 MB
ÜreticiKing
İşletim Sistemi2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (46 MB)
1849 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

:Candy Crush Saga Hile APK İndir v1.60.0.3

Candy Crush Saga Android APK

Candy Crush Saga Android APK

Bu yazımızda sizlere Candy Crush Saga Android hile APK konusu ile alakalı detaylar paylaşacak ve oyunu çok daha yakından inceleyebilme fırsatına nail olacağız. Ben yine oyun incelemelerinin efendisi Çağkan. Kendimi de öyle bir överim ki inanamazsınız. Facebook oyunlarından birisi olarak tanıdık bu oyunu ancak zaman içerisinde öyle bağımlılık yapan bir oyun oldu ki insanlar artık oyunda seviye kavramının sınırlarını fazlası ile zorluyorlar. Bende şahsen bu kervana katkınım.

Candy Crush Saga hilesi ile alakalı olarak da internet üzerinde çok büyük detaylar ortaya çıkıyor. Oyunda bölüm bölüm geçiyorsunuz ancak oyunda en iyi dereceler listesine baktığınızda sizin 100.000 puan üstünüzde yapan bir Facebook arkadaşınız vardır. Siz halbuki o puanı zor elde etmişken nasıl bu kadar yüksek puan alındığını merak edersiniz. İşte bunu genellikle hile konusunu çözen kişiler yapar ve sizler sadece onların listedeki birinciliklerini izlersiniz. Hile indirmek ayrı bir olay, hileyi öğrenmek ve kullanmak apayrı bir olay diyebiliriz aslında sizlere. Aradaki farkı anladığınız zaman oyunun en iyilerinden birisi olabilirsiniz. Her oyunun bir püf noktası var.

Candy Crush Saga hile APK indirmek istiyorsanız an itibari ile çok doğru bir noktada olduğunuzu söyleyebilirim. APK Ailesi olarak sizleri ailemizden birisi gibi görüyoruz ve kısa zaman içerisinde başarılı sonuçlar elde edebilmek için en popüler uygulamaları sitemizde güvenli bir şekilde sizlere sunuyoruz. Yukarıdaki bağlantıdan güvenilir bir şekilde otomatik kurulumlu olarak oyunu indirebilme şansı da sizleri bekliyor olacak.

Candy Crush Saga Android oyun indir seçeneğini sunduğumuz gibi APK seçeneklerini de sunacağız. Hileler, bu anlamda sizlere en iyi seçenekleri sunacak şekilde hazırlanıyor ve deneyimli ekibimiz sürekli olarak en iyi için mücadele etmeye devam ediyor. Paylaştığımız oyunların tamamı bizzat tarafımdan deneniyor ve deneyimlerimi sizlere aktarıyorum. Bu oyun BAĞIMLILIK YAPABİLİR. Bu neden dolayısı ile dozunda oynamanızda yarar görüyorum. PEGİ 18 abicim. Yani 18 yaş üstü oynasın yoksa aklı kaybedersiniz MAZALLAH.

1849 kez indirildi