Call Recorder PRO APK v3.5

Call Recorder PRO APK v3.5

LisansÜcretsiz
Dil3.5
Dosya Boyutu6.5 MB
ÜreticiClever Mobile
İşletim Sistemi2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (6.5 MB)
1389 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Call Recorder PRO Uygulama APK İndir v3.5

Call Recorder PRO Android APK

Call Recorder PRO Android APK

Bu yazımda siz değerli okuyucularıma günlük hayatta da ciddi anlamda işinize yarayacağını tahmin ettiğim Call Recorder PRO Android APK indir isimli seçenekleri sunacak ve uygulama hakkında bilgi sahibi olacağız. Bir çağrı merkezini aradığınız zaman “Müşteri memnuniyeti için görüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır” gibi uyarılar dinliyorsunuz. Ancak bir sorun olduğu zaman her ne hikmetse bu ses kayıtları bir türlü ortaya çıkmıyor. Ya da bir kişi sizlere telefonda eve gelirken A al diyor ve unutuyor. Sonrasında sizlere mana buluyor ve sizlerde bu durum karşısında yalancı ya da anlamamış durumuna düşüyorsunuz. Herkes bu durumları mutlaka yaşıyor değil mi?

Call Recorder PRO Full sürüm APK isimli uygulamamız sayesinde telefonunuzdan dışarıya yaptığınız aramalar ve dışarıdan telefonunuza gelen aramalar en ince ayrıntısına varana kadar kayıt altına alıyor ve telefonunuzda kullandığınız bir hafıza da saklanıyor. Son dönemlerin en çok tercih edilen yazılımlarından birisidir. Normal şartlarda PRO sürüm 13 TL gibi bir fiyat ile Google Play Store üzerine satışa sunulmuş durumda. İnsanlar da parasını vererek sınırsız telefon kayıt seçeneklerini değerlendiriyor ve telefonlarının hafızasında ya da harici bir bulut sunucuda depoluyor. Arayüz anlamında son derece pratik ve bir o kadar da ilgi çekici mobil uygulamalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Call Recorder PRO Android APK uygulamayı bir kere telefonunuza kurduğunuz zaman anında arama ekranı ile ilişkili hale geliyor ve telefonunuza dışarıdan gelen aramalarda kendi kendine devreye girerek anlık bir şekilde sizlerin görüşmelerini en ince ayrıntısına varana kadar kayıt ediyor. Üstelik ses kayıt formatını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyor ve bu anlamda telefonunuzda da dilediğiniz zaman dinleyebilme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Call Recorder PRO Full sürüm Android APK download seçeneğini değerlendirmek için yukarıda yer alan büyük İNDİR butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirebilir ve sorunsuz bir şekilde telefonlarınıza kurulumu yapaak kullanımına başlayabilirsiniz.

1389 kez indirildi