BusyBox Pro APK v31

BusyBox Pro APK v31

LisansÜcretsiz
Dil31
Dosya Boyutu2,6 MB
ÜreticiStephen (Stericson)
İşletim Sistemi1.6 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2,6 MB)
2246 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

BusyBox Pro Uygulama APK İndir v31

BusyBox Pro Android APK

BusyBox Pro Android APK

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte sistem belleği ile alakalı sorunlar yaşamadan önce BusyBox Pro Android APK indir seçeneğini çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde tahmin edebileceğiniz üzere o kadar iyi ve etkin seçenekler sunuyor ki Türkiye genelinde bu uygulamaları araştırmak ve etkin bir şekilde kullanmak herkes için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi oluyoruz. Bu uygulama, sıfırdan disk temizliği için sizlere mükemmel ötesi imkanlar sunduğu gibi arayüz anlamında da son derece profesyonel bir uygulama olarak da dikkatleri çekiyor. Uygulama son derece küçük boyutlu ve etkileyici uygulamalardan birisi de diyebiliriz.

BusyBox Pro Full sürüm APK seçeneğini kullanarak bu anlamda en yeni seçenekleri çok daha net bir şekilde görebilme şansına sahip olduğunuzu da söyleyebiliriz. Türkiye genelinde harddisk sorunları nedeni ile telefonlarını garanti kapsamında gönderen birçok farklı kişi var. Android işletim sisteminin de yapısı nedeni ile bellek bozulmalarına neden olabilecek son derece elverişli bir uygulama olduğunu da söyleyebiliriz sizlere. Bundan baya bir süre öncesinde geliştirilen uygulama ciddi anlamda fark yaratıyor da diyebiliriz. Basit bir uygulama ancak sizden de verimli çalışması için istediği bazı gereksinimler var demek yanlış olmayacaktır.

BusyBox Pro Full Android APK uygulamasını etkin bir şekilde kullanmak ve temizlik yapabilmek için telefonunuzun root hale getirilmesi zorunlu hale getirilmiştir. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama ile birlikte root edilen telefonların garanti kapsamından çıktığı dönemler artık geride kaldı. Bu anlamda en yeni örnekler sizler için daha etkin bir şekilde sunuluyor ve şirketler yasağın kalkmasını iyi değerlendiriyorlar. Uygulama root olduktan sonra çalıştırıldığında sorunsuz bir şekilde kullanılabilir seçenekleri de sizlere sunuyor olacak.

BusyBox Pro Full sürüm Android APK download seçeneğini değerlendirebilirsiniz ancak TÜRKÇE dil seçeneğinin olmaması anlaşılırlık anlamında sıkıntılar yaratabilir. İnternet üzerinden araştırma yaparak uygulamayı kullanmanız çok daha iyi olacaktır.

2246 kez indirildi