Braveland APK v1.3.1

Braveland APK v1.3.1

LisansÜcretsiz
Dil1.3.1
Dosya Boyutu210 MB
ÜreticiTortuga Team
İşletim Sistemi2.3.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (210 MB)
1912 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Braveland Hile APK İndir v1.3.1

Braveland Android APK

Braveland Android APK

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte son dönemlerin tarz anlamında da fark yaratan oyunlarından birisi olan Braveland Android hile APK seçeneğini çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Strateji sınıfı için geliştirilen son derece pratik ve bir o kadar da gelişmiş mobil oyunlardan birisi olarak incelediğimizden dolayı sizleri her şekli ile bilgilendirmek adına oyunu bilhassa denedim ve her zaman olduğu gibi yorumlarımı sizlere iletmem gerekiyor. Tarafsız bir şekilde APK kütüphanesi içerikli sitemizi sizlerin beğenisine sunuyor ve yakın gelecekte en iyisi olmayı ciddi şekilde de hedefliyoruz diyebiliriz.

Braveland hileleri ile alakalı olarak bir süre beklemeniz gerekecek. Bildiğimiz gibi artık mobil oyunlar için de hileler ortaya çıkıyor ve bununla birlikte oyun içerisindeki hileler her ne kadar başarı hedefini bizlere sunsa da birbirleri ile olan savaşlarda ise bir Counter Strike edası ile eş değer görev görüyor da diyebiliriz. Oyunumuz içerisinde biraz akılcı davranmak ve aynı zamanda çok daha yaratıcı şekilde ilerlemek oldukça önemlidir. Oyunumuzun grafik seçenekleri de o kadar fazla ki her ne olursa olsun markanın geliştirdiği en iyi oyunlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Strateji sınıfında son dönemlerin en iyi oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

Braveland Son Sürüm Android Hile APK indir – Download

Braveland hile APK indir seçeneğini Google Play Store üzerinden indirmek istiyorsanız bu aşamada 9 TL dolaylarında bir ödeme yapmak ve bu ödeme sonucunda oyunu oynamak durumunda kalıyorsunuz. Ancak APK seçeneğini sizlere tamamı ile TÜRKÇE olarak sunma yoluna da gittik diyebilirim. Oyunun 210 MB gibi bir boyuta sahip olmasındaki neden ise içerisinde sizlere OBB dosyasını da ücretsiz olarak sunuyoruz. Bildiğiniz gibi bu dosya, oyunu maksimum grafik seçenekleri ile sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Braveland hile APK download oyununu ücretsiz olarak indirmek için yukarı kısımda yer alan İNDİR sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Bunun dışında kafanızda herhangi bir soru işareti olması durumunda bizlere yorum yapmanız da yeterli olacaktır.

1912 kez indirildi