Black Stone APK v1.2.31

Black Stone APK v1.2.31

LisansÜcretsiz
Dil1.2.31
Dosya Boyutu145 MB
ÜreticiStudio JwP
İşletim Sistemi4.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (145 MB)
1385 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Black Stone Hile APK İndir v1.2.31

Black Stone Android APK

Black Stone Android APK

Bu yazımda bendeniz Çağkan, siz değerli okuyucularımız ile henüz güncellemesi gelmiş olan etkileyici mobil oyun deneyimlerinden Black Stone Android hile APK isimli mobil oyunu çok daha yakından inceleyecek ve oyun ile alakalı olarak bilgi sahibi olacağız. Bildiğiniz üzere şirketler artık mobil oyun geliştirme konusunda çok çok daha hızlı adımlar atıyorlar ve bu adımların niteliği çok geniş kitleleri içerisine alıyor. Ancak benim anlamadığım konulardan birisi de son dönem mobil oyunlarını incelediğimizde tamamı aynı alana doğru kayma amacı içerisinde. Dolayısı ile farklı soluklara hasret kalıyoruz. Anlamasak da oyunları sizlere bilgi vermek amacı ile indiriyor ve deniyoruz. Kısacası sizler için uğraşıyoruz.

Black Stone hileleri için sizleri çok uzun bir süre bekletmemek adına APK ve OBB dosyalarını tek bir dosya içerisinde indirmeniz için ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Oyunumuzun en güzel yanlarından birisi de geliştirmeye açık bir oyun olması. Ne gibi bir geliştirme derseniz de tabi ki grafikler anlamında geliştirilebilir oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Şimdi oyun resimlerinden ve aşağıdaki tanıtım videosundan da anlayabileceğiniz üzere RPG sınıfı için geliştirilmiş bir nevi online oyun olarak dikkat çekiyor. Knight Online teknolojisinin klonlanarak mobil platformlara aktarılmış hali olarak da niteleyebiliriz. Sürekli aynı oyunları tanıtmaktan da sıkıldık ancak yapacak bir şey yok.

Black Stone hile APK indir Oyun aslında sizlerin de aşina olduğunuz şekilde ilerliyor. Char mantığı ile sürekli level atlama amacı içerisinde olacak ve bununla birlikte ilerleyen süreçte online pvp server mantığı üzerine de geliştirilebilir bir oyun olacak. Mobil platformda henüz bilgisayar kadar geniş kapsamlı olmasa da ilerleyen süreöte daha ileri düzey hale getirilebilecek oyunlar arasında da sıralayabilirim.

Black Stone Android hile APK download seçeneğini indirirken TÜRKÇE dil seçeneğinin henüz olmadığını da unutmayın. Oyunun ilgi durumuna göre ilerleyen süreçte bir güncelleme ile gelebilir. Hepimiz bunu bekleyip göreceğiz.

1385 kez indirildi