Battery HD Pro APK v1.63.03

Battery HD Pro APK v1.63.03

LisansÜcretsiz
Dil1.63.03
Dosya Boyutu5.5 MB
Üreticismallte.ch
İşletim SistemiCihaza Göre Değişir
Eklenme Tarihi7 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5.5 MB)
1756 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

nBattery HD Pro v1.63.03 Uygulama APK İndir

Battery HD Pro Android APK

Battery HD Pro Android APK

APKAilesi.com bugün sizler için Battery HD Pro Android APK indir seçeneğini daha yakından inceleyecek ve sizlere indirme dosyalarını sunacak. Bendeniz Çağkan. Öncelikle akıllı telefonların ortak sorunlarından yeganesini inceleyeceksek eğer şarj sorunu bunun başında geliyor diyebiliriz, değil mi? Hepinizin cihazlarında bu tip sıkıntıların ortaya çıkması son derece normal bir durum. Her telefonda yaşanan sıkıntılar ve bu sıkıntılara objektif bir bakış açısı ile yaklaşmak çok önemlidir. Yazılım şirketleri bu anlamda yaratıcı adımlar atıyor.

Battery HD Pro Full sürüm APK dosyasını sizler ile paylaştık. Bundaki öncelikli nedenimiz telefonlarınıza el ile programların nasıl kurulduğunu öğrenmeniz ve tüm özellikleri ile kaliteli bir uygulama deneyimi edinmeniz. Bu uygulama sizlere telefonunuzu analiz ederek en iyi güç tasarrufu seçeneklerini sunuyor ve cihazınızı çok daha uzun süre verimli bir şekilde kullanabilmeniz için etkin seçenekler sunuyor. İsminde neden HD ibaresi var? Arayüz o kadar kaliteli bir şekilde geliştirilmiş ki görüntüsünden High Definition kalitesi alıyorsunuz ve öncelikli neden bu.

Battery Full HD Android APK ile alakalı olarak yukarıdaki İNDİR butonuna basmanız, uygulamayı sorunsuz bir şekilde indirebilmeniz için yeter de artar bir sebep. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bu sektör içerisinde yer alabilmek adına şirket bu mükemmel uygulamanın grafik seçeneklerine de fazlası ile ağırlık vermiş ve dolayısı ile çok daha iyi seçenekler ortaya çıkmış. Uygulama, arkaplanınızda çalışan uygumaları sizin bir komutunuz ile durdurur ve kısa süre içerisinde batarya ömrünü azaltan uygulamaları analiz ederek sizlere bir rapor halinde sunar. Bu sayede siz neyin ne olduğunu çok daha iyi görürsünüz.

Battery HD Pro Android APK indirmek istiyorsanız yukarıdaki butona basmanız yeterlidir. Uygulamada henüz TÜRKÇE dil seçeneği yok ancak her ne olursa olsun anlaşılır bir uygulama olması nedeni ile insanlar tarafından benimsenen konulardan birisidir. Zamana bağlı olarak çok daha iyi seçenekleri sitemizde siz değerli okuyucularımıza sunacağız.

1756 kez indirildi