Aura APK v2.1

Aura APK v2.1

LisansÜcretsiz
Dil2.1
Dosya Boyutu16 MB
ÜreticiNot Just Another Designer
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (16 MB)
1383 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Aura Uygulama APK İndir v2.1

Aura Android APK

Aura Android APK

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza yenilik olması amacı ile çok farklı bir pack paylaşımı olan Aura Android APK indir seçeneğini sunacak ve işletim sisteminizde ciddi anlamda fark yaratmanız için elimden geleni yapacağım. Kısa bir zaman dilimi içerisinde Android işletim sisteminin rutin görüntüsünden sıkılan insanlar bu anlamda fark yaratan seçenekler üzerine eğilim gösterdiler. Türkiye genelinde de Android kullanımı yaygın olduğundan dolayı bizlerde sitemizde en iyi örnekleri sizler için inceleyeceğiz. Bu uygulama sizlere kısa bir zaman dilimi içerisinde çok klasik bir işletim sistemi deneyimi sunacak da diyebiliriz aslında.

Aura Full sürüm APK sayesinde telefonunuza kurduğunuz an itibari ile çok büyük bir değişiklik yaşayacaksınız. İkonlarınız çok farklı bir görüntüye bürünecek ve telefonunuzun arayüzünde belki de hiç de alışmadığınız bir görüntü oluşacak. Türkiye genelinde bilhassa indireme rakamlarını inceledim ve oldukça ilgi gören bir uygulama olduğunu da söyleyebilirim. Fark yaratan bir launcher sistemi olarak geliştirilmiş ve genel itibari ile insanlara daha iyi seçenekler sunulması yönünde etkin seçenekler de sunulmaya devam edecek diyebiliriz. Boyutu da son derece küçük bir uygulama olduğundan dolayı ortaya çok daha güzel seçenekler çıkıyor ve telefonunuz kasılmıyor.

Aura Android APK seçenekleri ile alakalı olarak genel itibari ile araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz doneleri sizlere mümkün olan en hızlı şekilde sunuyoruz. Bu uygulama için de özellikle yabancı kaynakları en ince ayrıntısına varana kadar inceledik ve elde ettiğim veriler ciddi anlamda fark yaratıyor. Ülkemizde özellikle bu tip sistemler fazlası ile tercih edildiği için paylaşma gereksinimi de duydum bir nevi. Uygulama APK formatlı ve tek bir tıklama ile Android işletim sistemini çok farklı bir hale büründürebileceksiniz.

Aura Full sürüm Android APK download seçeneğini değerlendirme gibi bir amaç içerisinde iseniz yukarıdaki İNDİR butonuna tıklayarak uygulamayı sorunsuz bir şekilde indirebilir ve telefonunuzda farklı bir esinti yaratabilme şansına da sahip olabilirsiniz.

1383 kez indirildi