Arrow Launcher APK v1.0.0.17418

Arrow Launcher APK v1.0.0.17418

LisansÜcretsiz
Dil1.0.0.17418
Dosya Boyutu4 MB
ÜreticiArrow
İşletim Sistemi4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4 MB)
1449 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Arrow Launcher Uygulama APK İndir v1.0.0.17418

Arrow Launcher Android APK

Arrow Launcher Android APK

Android işletim sisteminin görünümünden sıkılan ve artık değiştirmek isteyenler için bu yazımda sizlere Arrow Launcher Android APK indir seçeneğini inceleyeceğiz. Bildiğimiz gibi çoğu zaman her ne kadar işlevsel ve uygulama altyapısı gelişmiş olursa olsun Android işletim sisteminin klişe görünümünden sıyrılarak çok daha farklı bir görünüm elde edebilmek için araştırmalar yapıyoruz. Bilhassa launcher paylaşımları Play Store içerisinde son dönemlerde fazlası ile ilgi çekici hale geldi. Yani insanlar artık tema indiriyor ve sorunsuz bir şekilde bu temaları kullanabiliyor. Launcher aslında çalıştırıcı demek fakat Android dilinde yeni nesil tema olarak tercih edilen bir tabir diyebiliriz.

Arrow Launcher Full sürüm APK uygulamasını telefonunuza kurduğunuz an itibari ile telefonunuzda klasik Android işletim sistemi görüntüsünden eser kalmayacak. Bu sistemin en göze hoş gelen yanlarından birisini söylemem gerekirse Windows’tan ve IOS işletim sisteminden birkaç önemli görsel seçeneği içeriğinde barındırıyor olması. Boyutu son derece küçük olduğundan dolayı çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kurabiliyorsunuz. Kendi telefonum LG G2. Geçtiğimiz günlerde Android 6.0 Marshmallow güncellemesi almayacağını duydum ve daha şimdiden sizler adına da faydalı olabilmesi açısında Launcher denemeleri yapıyorum. Buna geç denk geldim ancak iyiki de denk gelmişim diyorum. Son derece işlevsel ve dikkatleri çeken bir tasarımı var.

Arrow Launcher Android APK arama ekranınıza varana kadar hemen hemen tüm detayları anlık olarak değiştirebiliyor ve sizlerde bu anlamda sorunsuz bir şekilde kullanımı sağlayabiliyorsunuz. Ülkemizde launcher indirme verileri çok yüksek olduğundan dolayı önümüzdeki dönemler içerisinde sürekli olarak yenilik peşinde olacak ve sizler için bu tarz uygulamaları inceleme altına alacağız. Bu sayede sizlerde telefonlarınızı klişe seçeneklerden bir nebze de olsa kurtarmış olacaksınız.

Arrow Launcher Full sürüm Android APK download uygulamasını APK formatında indirmek için yukarıda yer alan İNDİR butonuna tıklamanız yeterli olacak. Bu sayede dosyayı bilgisayarınıza ve sonrasında telefonunuza atarak sorunsuz bir şekilde kurabileceksiniz. Soru ve sorunlarınız için yorum bırakmanız yeterli olacaktır.

1449 kez indirildi