ANDY Voice Assistant APK v12.7x

ANDY Voice Assistant Uygulama APK İndir v12.7x

ANDY Voice Assistant Android APK

ANDY Voice Assistant Android APK

Tüm dünya genelinde ciddi anlamda yankı bulan IOS Siri özelliği ile birlikte Android için de kolları sıvayan yazılımcı şirketlerden birisi ANDY Voice Assistant Android APK indir seçeneğini bizlere sundu ve aslında Android işletim sisteminin de IOS arasında çok fazla fark olmayacağını kanıtlamaya çalıştı. Tabi ki aralarında dağlar kadar fark var ancak her ne olursa olsun bu anlamda daha yeni seçenekler üzerine eğilim göstermek gerekiyordu. Google şirketi nedense IOS ile arasında benzer yanlar olmasını istemiyor ve kendisini çok fazla yenileme gereksinimi de duymuyor. Bizler uzun araştırmalarımız sonucunda bu uygulamayı sizler için bulduk ve yorumlarımızı iletirken APK seçeneğini de sunmak istedik.

ANDY Voice Assistant Full sürüm APK sayesinde telefonlarınızda artık sizlerin de sesli bir asistanı olacak ve bu asistan sizlere sorduğunuz her konuda yardımcı olma amacı içerisinde olacak. Türkiye genelinde bu tip uygulamalar fazlası ile tercih ediliyor. Yerli bir yazılım şirketimiz bildiğiniz üzere CEYD-A isminde ücretli ve ücretsiz sürümü de beraberinde gelmek koşulu ile mükemmel ötesi bir sesli asistan geliştirdi ve dolayısı ile ortaya son derece ilgi çekici seçenekler çıkarıldı. Bu da çok daha farklı bir sistem.

ANDY Voice Assistant Full Android APK SİRİ sisteminde olduğu gibi sizlerin sorduğu tüm sorulara mümkün olan en kısa süre zarfı içerisinde en doğru cevapları verebilmek üzere tasarlanmış olan etkin ve bir o kadar da pratik asistan yazılımlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Özellikle ülkemizde bu tarz uygulamaların indirme rakamlarında ki çok büyük artış beraberinde çok çok daha ilgi çekici seçenekleri getirdi de diyebiliriz. Türkiye her geçen gün büyüyor ve büyürken de bu uygulamalara ayak uydurmaya başladı da diyebiliriz.

ANDY Voice Assistant Full sürüm Android APK download TÜRKÇE dil seçeneğine henüz ne yazık ki destek vermiyor. Ancak böyle bir uygulama arayışı içerisindeyseniz yerli üretim olan CEYD-A uygulamasını şiddet ile tavsiye ediyorum sizlere.

1526 kez okundu