Akinator the Genie APK v4.02

Akinator the Genie APK v4.02

LisansÜcretsiz
Dil4.02
Dosya Boyutu11 MB
ÜreticiElokence
İşletim Sistemi2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (11 MB)
1383 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Akinator the Genie Uygulama APK İndir v4.02

Akinator the Genie Android APK

Akinator the Genie Android APK

Bu yazımızda soru cevaplamayı seven kişiler ile birlikte son dönemlerin dünya genelinde en popüler uygulamalarından birisi olan Akinator the Genie Android APK indir seçeneğini çok daha yakından inceleyecek ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Alaaddin ve Sihirli Lambası ile alakalı olarak bilgi sahibi olmayan yoktur. Üç dilek hakkı vardır. Alaaddin buna aslında mücadele etmeden ulaşmıştır fakat bu uygulama sizlere çok daha farklı bir deneyim sunuyor diyebiliriz. Bilginizi denemek için geliştirilmiş son derece eğlenceli ve bir o kadar da kaliteli görselliğe sahip uygulamalardan birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Boyutu da son derece ideal olduğundan dolayı kesinlikle sıkıntı çıkarmıyor.

Akinator the Genie Full sürüm APK sayesinde öncelikli olarak sizlere sunulan genel kültür tabanlı soruları yanıtlamanız gerekiyor. Bu sorular birçok farklı kategoriden gelebilir. Bu kategoriler sizlere karşılık olarak sunulmaktadır. Uygulamanın arayüzü son derece pratik bir şekilde tasarlanmıştır. TÜRKÇE dil seçeneği olmamasına rağmen kolayca anlayacağınız bir program. Diyebilirsiniz ki “E kardeşim TÜRKÇE dil seçeneği yoksa biz soruları nasıl anlayacak, nasıl cevaplayacağız?” bu soru son derece normal ve tarafımızdan anlanabilecek bir soru. Zaten oyunu şuan için yabancı dil bilen kişilerin indirip oynaması daha iyi olacaktır.

Akinator the Genie Full Android APK seçeneğini ülkemizde değerlendiren ne kadar fazla kişi var ise yakın bir zaman dilimi içerisinde dil seçeneğimize uygun olarak ürün geliştirilmesi o kadar mümkün olacaktır. Oyun ile alakalı olarak kafanızda herhangi bir soru işareti olmasına gerek yok. Uygulamada sorulan sorular ilk başta herkesin sorunsuz bir şekilde cevaplayabileceği nitelikte sorular olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Gelecek dönemde oyunun güncellenerek çok daha profesyonel hale getireceklerini düşünebiliriz. En azından bizler sürekli olarak mobil uygulama haberlerini ve yayınlanan seçenekleri çok daha yakından takip edebilme gibi bir fırsata sahip olabileceksiniz.

Akinator the Genie Full sürüm Android APK download seçeneğini değerlendirebilmek için yukarıdaki İNDİR butonuna tıklayarak ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

1383 kez indirildi