Advanced Download Manager Pro APK v5.1.0

Advanced Download Manager Pro APK v5.1.0

LisansÜcretsiz
Dil5.1.0
Dosya Boyutu1 MB
ÜreticiDimonVideo
İşletim Sistemi2.1 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1 MB)
1480 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Advanced Download Manager Pro  Uygulama APK İndir v5.1.0

Advanced Download Manager Pro Android APK

Advanced Download Manager Pro Android APK

Bilgisayarlarımızda olmazsa olmazlardan birisi olan ve zaman içerisinde mobil aygıtlarımız için de önem arz arz eden uygulama türlerinden birisi olan Advanced Download Manager Pro Android APK indir uygulamasını inceleyecek ve fikir sahibi olacağız. Bildiğimiz gibi artık bilgisayarlar hayatımızın olmazsa olmazlarından birisi değil. Çünkü mobil aygıtlar hayatımızın her yerinde taşıyabildiğimiz teknoloji ürünlerinden birisi olması nedeni ile ciddi anlamda ön plana çıkan seçenekler yaratmamıza neden oluyor da diyebiliriz. Bilgisayarlarda hızlı dosya indirmek için birçok farklı dosya transfer uygulaması kullanıyor ve normalden çok daha hızlı işlemler yapabiliyoruz. Artık mobil cihazlarda da bu durum geçerli.

Advanced Download Manager Pro Full sürüm APK uygulamasını uzun araştırmalarımız sonucunda APK formatlı olarak bulduk ve kendi aygıtlarımızda denedik. İndirme süreçlerini ciddi anlamda hızlandıran ve veri transferi esnasında olası kesinti sorunlarını ortadan kaldırabilmek için olmazsa olmaz uygulamalardan birisi olarak da niteleyebiliriz. Son derece yaratıcı bir sistem geliştirilmiş ve bununla birlikte mantığı bilgisayar platofrmuna uygun şekilde hazırlanmış. Arayüzü de son derece basit olan bir uygulama diyebiliriz aslında.

Advanced Download Manager Pro Full Android APK uygulamasını kullanırken tarayıcınızı kullanarak yapacağınız her türlü indirme işleminde tıpkı bilgisayarlarımızda olduğu gibi telefon ya da tablet bilgisayarlarımızda da uygulama anında devreye giriyor ve sizlere bu anlamda çok ciddi bir indirme deneyimi sunuyor da diyebiliriz. Basit bir arayüzü olduğundan dolayı internet üzerinde defalarca araştırma yapmanıza gerek yok. Uygulamayı Play Store üzerinden edinmek istediğiniz zaman 5,60 TL dolaylarında bir ödeme yaparak uygulamaya sahip olabiliyorsunuz. Ancak sitemizde ücretsiz seçenekler ile indirebilme şansına da sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz. Tabi ki uygulama telefonunuzda herhangi bir ağırlığa da neden olmuyor diyebiliriz.

Advanced Download Manager Pro Full sürüm Android APK download seçeneğini ücretsiz olarak değerlendirmek istiyorsanız yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklayarak kolay bir şekilde indirebilme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın. Yakın bir zaman dilimi içerisinde ne olur bilmiyoruz ancak daha farklı seçenekleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

1480 kez indirildi