Adobe Photoshop Express Premium APK v2.6.3

Adobe Photoshop Express Premium APK v2.6.3

LisansÜcretsiz
Dil2.6.3
Dosya Boyutu39 MB
ÜreticiAdobe
İşletim Sistemi4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (39 MB)
2857 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Adobe Photoshop Express Premium Uygulama APK İndir v2.6.3

Adobe Photoshop Express Premium APK

Adobe Photoshop Express Premium APK

Instagram fotoğraf paylaşımlarının çok ciddi bir şekilde yaygınlaşması ile birlikte fotoğraf editörlerine karşı duyulan ilgi sonrası Adobe Photoshop Express Premium APK indir seçeneğini sizlere sunmak ve uygulama hakkında mümkün mertebe en net bilgileri sizlere sunmak istedik. Grafik yazılımları anlamında dünyanın en büyük şirketi olarak niteleyebileceğimiz Adobe, Android cihazlarda herkesin kullanabilmesi ve bu gelişmiş altyapıyı tanıması açısından ücretsiz olarak hazırlamış olduğu bu mükemmel uygulamayı bizlerin beğenisi ve kullanımına sundu.

Adobe Photoshop Express Premium Full sürüm APK seçeneğini sizlere sunabilmek için internet üzerinde çok kapsamlı bir şekilde araştırma yaptık ve bu anlamda sizlere en iyi seçeneği sunabilmek adına denemelerimizi tamamladık. APK dosyasını ilk olarak kendi bilgisayarımıza indirdik, denedik ve herhangi bir sorun olmadığını gördükten sonra sizlerin beğenisine sunmak adına sitemiz içerisinde paylaştık. Dünya genelinde en çok kullanılan fotoğraf düzenleme editörlerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı demek yanlış olmaz.

Adobe Photoshop Express Premium Özellikleri

  1. Tüm fotoğraflarınız üzerinde birbirinden kaliteli renk efektleri uygulamanıza izin verir.
  2. Fotoğraflarınızdan istemediğiniz noktaları kendinize göre kırpmanıza izin verir.
  3. Yüzdeki kırışıklıkları gidermeye, resimleri daha da netleştirmenize yardımcı olur.
  4. Resimlerde kırmızı göz sorunu varsa kırmızı gözleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.
  5. Resimde herhangi bir lekeyi ya da hoşunuza gitmeyen bir alanı silmenize, düzenlemenize yardımcı olur.
  6. Videolarınız üzerinde de düzenleme yapabilirsiniz.

 

Adobe Photoshop Express Premium Full Android APK uygulaması sayesinde kısacası resimlerinizde dilediğiniz gibi kaliteli düzenleme yapabilme şansına sahip oluyor ve aynı zamanda Photoshop sisteminin sunduğu belli başlı seçenekleri ücretsiz olarak değerlendirme şansına da sahip olduğunuzu net olarak söyleyebilirim. Uygulama boyut olarak özelliklerini dikkate aldığımız zaman son derece ideal boyutlara sahip kaliteli ve bir o kadar da işlevsel mobil uygulama sistemlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

Adobe Photoshop Express Premium Full sürüm Android APK download seçeneğini ÜCRETSİZ bir şekilde değerlendirmek için yukarıda yer alan İNDİR sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunulan bu uygulama ile alakalı tüm soru ve sorunlarınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

2857 kez indirildi