80 Days APK v1.2.1

80 Days APK v1.2.1

LisansÜcretsiz
Dil1.2.1
Dosya Boyutu113 MB
Üreticiinkle Ltd
İşletim Sistemi2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (113 MB)
2379 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

80 Days Hile APK İndir v1.2.1

80 Days Android APK

80 Days Android APK

Evet arkadaşlar bendeniz Çağkan SEZGİN. Devr-i alem için hazırsanız bugün sizlerle birlikte  80 Days Android hile APK isimli oyunu çok daha yakından inceleyecek ve APK dosyasını indirme şansına sahip olacağız. Mobil oyunlarda artık farklılaşım yaratmak için şirketlerin çok ciddi anlamda büyük bir çaba içerisine girdiğini söylememiz sanıyorum ki yanlış olmaz. Türkiye sürekli oyun indirmeye başlayan bir ülke ve sitemizde de bu anlamda en iyi örnekleri sizlere sunmak durumundayız. 80 Günde Devr-i Alem olayını duydunuz mu? Hani Jackie Chan bunun filmini dahi yapmıştı da hepimiz ilgi ile izlemiştik. He işte o olayın mobil oyun versiyonu diyebilirim sizlere.

80 Days hileleri ile alakalı olarak henüz net bir şey söylemem mümkün değil ancak birkaç günlük zaman dilimi içerisinde bu konu ile alakalı olarak ek bir konu açmayı da planlıyorum aslında. Oyun içerisinde çok büyük bir yolculuğa başlayacaksınız. Yolculuk esnasında sizlere sunulan imkanlar son derece kısıtlı olduğundan dolayı akılcı bir şekilde hareket etmek ve sizlere sunulan rotadan sapmadan gezmeniz gereken tüm şehirleri eksiksiz bir şekilde gezmeniz gerekecek. Bu da yeteri kadar zor bir görev olsa gerek. Siz ne dersiniz? Oyun gerçekten hoşuma giden bir oyun oldu.

80 Days hile APK indir seçeneğini sizlere sunuyoruz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Denemeleri ve güvenlik taramaları yapıldı. Oyunun grafik seçenekleri beklediğimden de iyi çıktı. Oyunun adını görür görmez bir piyasa araştırması yaptım ve oynayanların yorumları da gerçekten ilgi çekici. Güncellemeler ile birlikte insanların beklentilerine göre çok daha yeni özellikler ekleniyor. Bu da ayrıca ilgi çeken bir durum diyebiliriz sanırım. Daha ne söylememi istersiniz ki oyun ile alakalı olarak?

80 Days Android hile APK download oyunu ile birlikte eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeniz mümkün olacak. En azından çözmeniz gereken bölümler, akılcı davranmanız gereken yolculuklar olacak. TÜRKÇE olsaydı çok daha iyi olurdu bence ancak bu hali ile de yeteri kadar güzel bir oyun olduğunu söyleyebilirim sizlere.

2379 kez indirildi